loading

Veganské recepty - 1. díl

Ivanka Vávrová

Readers ratings: 100%

Veganské recepty - 1. díl

Pokud si po zakoupení elektronické verze na BeBookStar.com rozhodnete koupit tištěnou verzi knihy přímo od autorky, bude Vám od ní odečtena cena elektronické verze!

 

Kniha obsahuje 31 kvalitních, nápaditých a hlavně odzkoušených veganských receptů z ingrediencí, které jsou běžně dostupné pro každého z nás. Každý z receptů obsahuje postup popsaný velmi lidským a srozumitelným jazykem, takže do vaření a experimentování se může pustit opravdu každý.

Součástí publikace jsou i základní informace o principech veganské stravy.

Protože je publikace obohacena o bohatou fotodokumentaci, pro zachování kvality a účelu knihy je dílo distribuováno pouze ve formátu PDF!

 

Slovo autorky:

Zdraví se skládá z několika bodů: strava, pohyb a myšlení. S klienty pracuji na všech těchto bodech, aby dosáhli svého vysněného cíle. Chodí za mnou lidé, jako jsem byla já před 4 lety, jedinci, kteří cítí potřebu změny, chtějí se zbavit neduhů či nemocí a postavit se na vlastní nohy. Lidé, které zajímá jejich vnitřní svět. Jsem tady, abych stejně jako kdysi sobě, i Vám upravila nejen Vaši stravu ale i hlavu. Jsem tu pro ty, kteří chtějí dobře a efektivně vařit, jíst a žít.

"Jste to, co jíte. Jste to, co si o sobě myslíte. Podstatná je fyzická i duševní potrava."

Moje práce, názory a doporučení vycházejí především z osobních zkušeností. Na rostlinnou stravu jsem přešla ve 33 letech (více než 4 roky), což je zlomový věk. V té době bylo mé tělo i moje mysl v katastrofálním stavu díky nevhodné stravě, nedostatku sebelásky a zoufalému způsobu přežívání. Neměla jsem ráda sebe, svou práci, cítila jsem velkou potřebu změny. Změna přišla s nemocí a já měla na rozmyšlenou jen pár dní: léky, lékaři a operace nebo strava, hlava a nový život. Hádejte, pro kterou variantu jsem se nakonec rozhodla...

"Miluj sebe a budeš milovat celý svět."

Co pro mě veganství znamená:

Především soucit a nejen se zvířaty, přírodou, ale především se sebou samotnou. Za 4 roky jsem sama na sobě a svém okolí vypozorovala, že správně upravená rostlinná strava člověka vyčistí, nabije energií a dodá mu vše, co je v této rychlé době nedostatkové zboží a to zdraví, dobrou náladu a úsměv.

"Ve zdravém těle zdravý duch."

Jak dobíjím baterky:

Miluji pohyb, pohyb myšlenek, pohyb těla. Ráno jdu běhat do parku, mazlím se tam se psy, vybíhám schody, uklízím odpadky, objímám strom, cvičím bosky v trávě. Vracím se zpocená a udýchaná, ale vždy o kousek šťastnější. Moje tělo funguje lépe než před 10 lety. Ovládá ho totiž jasná mysl s pevným cílem - být zdravá. Miluji své fitko, potkávám bezva lidi, nasávám energii z jógy, Pilates. Hodně čtu, studuji, mým cílem je posílení ducha i jeho fyzické schránky. Posiluji zevnitř i z venku.

"Pohyb je základ všeho, čas běží a naše životy s ním."


Mgr. Ivanka Vávrová
www.yourlifecoach.cz
www.schoolagent.cz